Adresa- Rruga e Ujit te Ftohte, prane Akademise se Marines, Vlore
+355 69 206 5610
info@hotel-primavera.al
Book Now

KOMODITETI NE HOTEL PRIMAVERA

Pershkrim

Persona :       Shtreter : 1 Dopio

REZERVO TANI

Pershkrim

Persona :         Shtreter : 1 Dopio, 1 Teke

REZERVO TANI

Hotel “Primavera” është ndërtuar në vitin 1998 .

Hoteli është i përbërë nga tre kate,ku në katin e parë ofrohet shërbim bari dhe restoranti, ndërsa dy katet e tjera janë në shërbim hoteli. Ky hotel ka një kapacitet prej 18 dhomash dhe kushte tepër të mira.

Ky hotel ndryshon nga konkurentet e tij, pasi është shumë më i përqëndruar në mënyrë të vecantë tek shërbimi ndaj klientit..

  • Check-in: 02:00 P.M.; Check-out: 12:00 A.M.
  • Free High Speed Wi-Fi Internet ne cdo dhome
  • Mengjesi  nga  06:00 P.M. to 10:30 P.M.
  • Parkim i Hotelit
REZERVO TANI

BAR & RESTORANT

Një ambjent perfekt në të cilin cdokush mund të ndihet tepër i relaksuar për të shijuar gatimet tona.Pjatat të përgatitura me dashuri dhe shije. Stafi mikpritës dhe i kujdesshëm ndaj cdo detaji dhe tërësisht në dispozicion te klientit me përkujdesje qe do e bëjnë qëndrimin edhe më të pëlqyeshem.